Açılır Menü

Cey-Ka Kimdir ?

Cey-Ka Su Jeti Hizmetleri ve Ekipmanları

Cey-Ka Su Jeti Hizmetleri, su jeti makinaları imalatı, su jeti pompası, su jeti makinaları yedek parçaları, koruyucu ekipmanları, aksesuarları, endüstriyel ve fabrikasyon temizlik hizmetleri alanında hizmet veren uzman bir şirkettir.

Su jeti ile endüstriyel temizlik hizmetleri, sanayi sektöründe gerçekleştirilmek istenen ağır temizlik işlemlerini su jeti makinaları ve pompaları ile temizleme işlemidir. Su jeti ile endüstriyel temizlik hizmetleri, tank iç ve dış temizliği, su kanalları ve boruların temizliği, gemi temizliği, bina dış cephe temizliği, asfalt temizliği gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.

Cey-Ka Su Jeti Hizmetleri, endüstriyel temizlik hizmetlerini kalite standartlarına uygun bir şekilde sunar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Su jeti ile endüstriyel temizlik hizmetleri, genellikle inşaat sektöründe, petrokimya tesislerinde, haddehanelerde, şeker fabrikalarında ve diğer sanayi ve endüstriyel sektörlerde sıklıkla kullanılır.

Cey-Ka profesyonel endüstriyel temizlik hizmetlerinin yanısıra Su Jeti Makinaları imalatı, su jeti pompaları ithalatı, su jeti aksesurları ithalat ve imalatı, koruyucu ekipmanlar, su jeti hortum ve nozulları gibi sektörde ihtiyaç duyulan malzeme tedariği ve bu malzemeler için servis hizmeti de sunmaktadır. Sektörde kendi konusu ile ilgili her alanda profesyonel ekip ve ekipmanlarla hizmet vermektedir.

İmalatını ve İthalatını yaptığımız Su Jeti Makinaları, güçlü su basıncı ve hava basıncı sayesinde yüzeyleri etkili bir şekilde temizler ve kalıntıları uzaklaştırır. Bu makinalar, aynı zamanda su tasarrufu sağlar ve su jeti hizmetlerini daha verimli hale getirir.

Cey-Ka Su Jeti Hizmetleri profesyonel ekipler, ekipmanlar ve teknikler kullanır. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel hizmetler sunar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar, bu hizmetleri kaliteli ve profesyonel bir şekilde yürütür.


Su Jeti İle Endüstriyel Temizlik Nedir ?

Su jeti ile endüstriyel temizlik hizmetleri, su jeti pompaları ile elde edilen yüksek basınçlı su kullanılarak malzeme ve çevreye zarar vermeden yapılan çok etkili bir endüstriyel temizlik yöntemidir. Su jeti ile yapılan temizlik sonucunda, temizliği yapılan ekipmana her hangi bir zarer verilmeden proses içerisindeki yüksek verimliliği tekrar sağlanmış olur.


Su Jeti İle Endüstriyel Temizlik Hangi Sektörlerde Kullanılır ?

Su jeti ile endüstriyel temizlik hizmetleri birçok sektörde kullanılmaktadır. Örneğin; gemi sanayi, otomotiv sanayi, gıda sanayi, kimya sanayi, petrol sanayi, enerji sanayi gibi birçok sektörde kullanılan ekipman ve çalışma alanlarında su jeti kullanılarak endüstriyel temizlik hizmetleri yapılmaktadır. Su jeti ile yapılan temizlik işlemlerinden bazıları ise şöyledir; eşanjör temizliği, evaporatör temizliği, tank temizliği, regova temizliği, kazan-fırın temizliği, gemi karina ve ambar temizliği, boru hattı temizliği, ızgara-skid temizliği, döküm seramikleri temizliği gibi birçok alanda kullanılmaktadır

Cey-Ka hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.